پتروشیمی

پیام تبریک دکتر حسین رفیق دوست سرپرست و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت پتروشیمی فن آوران به مناسبت 29 اسفند ماه روز ملی شدن صنعت نفت

 ۲۹ اسفند، سالروز پیروزی ایران به رهبری دکتر محمد مصدق بر استعمار پیر انگلستان است! ملی شدن صنعت نفت، تجلی اراده ملتی بود که برای رسیدن به حق حاکمیت خویش، شجاعانه در برابر قدرت استعماری انگلستان ایستادند!
در تاریخ ملت‌ها روزهایی افتخار آمیزی وجود دارد که افتخار آفرینان آن روزها را نسل‌های آن کشورها در قلب خود نگاه می‌دارند. ملت ما نیز نگه‌دارنده یکی از این روزهاست.
برای ملت بزرگ ایران، ۲۹ اسفند تنها سالروز ملی شدن صنعت نفت و صاحب “خون سرزمین” خود شدند، نیست. ۲۹ اسفند، به یاد آورنده روزی است که توانستند اراده خود را بر پیر استعمار جهان “بریتانیا کبیر”، به رهبری دکتر محمد مصدق تحمیل کنند.
دولت دکتر محمد مصدق توانست در روز ۲۹ اسفند ۱۳۲۹، اراده و خواست دیرینه ملت بزرگ ایران که همان حق مالکیت بر منابع و کشور خویش بود، به جهانیان اعلام کند. این پیروزی سرآغاز تولد ایران نوین بود، ایرانی آزاد شده از چنگال استعمار .

سالروز ملی‌شدن صنعت نفت ، روز پیروزی بر استعمار انگلستان بر تمامی مردم ایران خجسته باد.

حسین رفیق دوست
سرپرست و نائب رئیس هیئت مدیره
شرکت پتروشیمی فن آوران

مشاهده بیشتر

مدیریت

سایت خط انرژی با همکاری تعدادی از جوانان خوش فکر کار خودش رو شروع کرده تا در عرصه خب رو اطلاع رسانی دقیق و شفاف در حوزه انرژی قدمی مثبت برای تنویر افکار عمومی بردارد همراهی شما در این مسیر مایه خوشحالی و انگیزه خواهد شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا