برق

کدال دروغ مدیرعامل فولاد مبارکه را فاش کرد

مدیرعامل فولاد مبارکه در اظهاراتی عجیب بیان کرد: فولاد مبارکه اردیبهشت امسال ۸۰۰ هزار تن تولید داشت اما در مردادماه به دلیل قطعی برق این حجم به ۳۶۲ هزار تن رسید.

این در حالیست که بر اساس اطلاعات منتشر شده فولاد مبارکه در سامانه کدال، تولید یک ماهه منتهی به 31 اردیبهشت این شرکت معادل 749 هزار تن بوده و همچنین آمار تولید یک ماهه منتهی به 31 مرداد این شرکت نیز به عدد 698 هزار تن رسیده است.

بر اساس آمار یاد شده، تولید شرکت فولاد مبارکه در مرداد نسبت به اردیبهشت تنها 6.8 درصد کاهش داشته است، در شرایطی که بر مبنای اظهارات عجیب مدیرعامل فولاد مبارکه، کاهش در بازه زمانی مشخص به 54 درصد می‌رسد.

کارشناسان اعتقاد دارند، کاهش تولید فولاد متاثر از شرایط رکود بازار فولاد است و ارتباط این مسئله به تامین برق آدرس غلط مدیران صنعت به حساب می‌آید، از طرفی این آدرس غلط مدیر فولادی سبب شده تا بورس امروز با تلاطم جدی مواجه شده و باید منتظر ماند و دید مسئولان بورس به این اطلاعات غلط در روز روشن چه واکنشی نشان می‌دهند.

مشاهده بیشتر

مدیریت

سایت خط انرژی با همکاری تعدادی از جوانان خوش فکر کار خودش رو شروع کرده تا در عرصه خب رو اطلاع رسانی دقیق و شفاف در حوزه انرژی قدمی مثبت برای تنویر افکار عمومی بردارد همراهی شما در این مسیر مایه خوشحالی و انگیزه خواهد شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا