پالایش و پخش

مدیرعامل هلدینگ پترو پالایش اصفهان مدیر نمونه در زمینه ترویج هوش مصنوعی درصنایع شناخته شد

آیین تجلیل از برندهای برتر ملی و فرا ملی با هدف معرفی برندهای خوشنام و صاحب سبک کشور در دو بخش برندهای برتر ملی و برندهای برتر فراملی در انقلاب چهارم صنعتی ۱۶ اسفندماه در سالن همایش های صدا و سیما برگزارشد؛ دکتر محسن قدیری،مدیر عامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان به عنوان مدیر نمونه در زمینه ترویج هوش مصنوعی درصنایع در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان، انجمن توسعه بهره وری ایران با همکاری و حمایت کمیسین ملی یونسکو ایران با هدف معرفی برندهای خوشنام و صاحب سبک کشور در دو بخش برندهای برتر ملی و برندهای برتر فراملی در انقلاب چهارم صنعتی، آیین تجلیل از برندهای برتر ملی و فرا ملی را هفته دوم اسفند ماه در سالن همایش های صدا و سیما برگزار کرد .

در آئین تجلیل ازبرند های برتر ملی و فرا ملی، مدیرعامل هلدینگ پترو پالایش اصفهان به دلیل مشارکت و تلاش های ارزشمند در زمینه ترویج اندیشه ناب، برند سازی جهانی، اقدامی در خور تحسین و زمینه ساز فرهنگ برند سازی درصنایع پیشرو در زمینه هوش مصنوعی مفتخر به لوح تقدیراین همایش شد .

درمتن این لوح تقدیر آمده است، به نشانه قدردانی ازتلاش های ارزشمند مدیرعامل هلدینگ پترو پالایش اصفهان لوح تقدیر منتخب در آئین تجلیل ازبرند های ملی و فرا ملی به ایشان اهداء گردید.

حائز اهمیت است، هوش مصنوعی یک فناوری بسیار پیشرفته است که می‌تواند تحولات بزرگ را مخصوصا دربخش صنعت ایجاد کند به همین دلیل انتظاراتی که می‌توان ازسیستم داشت، افزایش بهره‌ وری، سودآوری و کاهش هزینه‌ها و پیش بینی در موارد مختلف است.

مشاهده بیشتر

مدیریت

سایت خط انرژی با همکاری تعدادی از جوانان خوش فکر کار خودش رو شروع کرده تا در عرصه خب رو اطلاع رسانی دقیق و شفاف در حوزه انرژی قدمی مثبت برای تنویر افکار عمومی بردارد همراهی شما در این مسیر مایه خوشحالی و انگیزه خواهد شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا