برق

تشکر رضا رشیدپور از فعالان صنعت برق

اخیرا رضا رشیدپور، مجری سابق تلویزیون که این‌ روزها در فضای مجازی بسیار فعال‌تر گذشته نقش‌آفرینی می‌کند، با انتشار توییتی در واکنش به محتوای مرتبط با صنعت برق رسانه همشهری نسبت به طرح 5 شبهه با محوریت قطعی برق در سال 1402 اقدام کرد و خواستار افزایش صداقت مسئولان با مردم شد.

با انتشار این توییت، تعدادی از متخصصان و مهندسان برق با تکیه به اطلاعات آماری از عدم قطع برق بخش خانگی، رکوردشکنی در تامین برق صنایع، استانداردسازی روشنایی معابر و جهش صنعت برق نسبت به سال 1400 گفتند.

بلافاصله بعد از اظهارنظر متخصصان صنعت برق، رشیدپور با انتشار یک توییت دیگر از تلاش میهن‌دوستانه فعالین صنعت برق یاد کرد و با اتکا به شرط انصاف از تلاش‌ها انجام شده در این حوزه تشکر کرد. رشیدپور همجنین علت انتشار توئیت قبلی را بالندگی میهن توصیف کرد.

بر اساس اطلاعات آماری که پیشتر در رسانه‌ها منتشر شده بود، تابستان سال 1402 با وجود تجربه بی‌سابقه‌ترین گرما در نیمکره شمالی و همچنین تثبیت ساعت رسمی از سوی نمایندگان مجلس، صنعت برق تحت فشار شدید قرار گرفت اما زمینه تامین پایدار برق خانگی و رکوردشکنی در تامین برق صنایع کشور فراهم شد که به جهش تولید مشترکان صنعتی ختم شد.

مشاهده بیشتر

مدیریت

سایت خط انرژی با همکاری تعدادی از جوانان خوش فکر کار خودش رو شروع کرده تا در عرصه خب رو اطلاع رسانی دقیق و شفاف در حوزه انرژی قدمی مثبت برای تنویر افکار عمومی بردارد همراهی شما در این مسیر مایه خوشحالی و انگیزه خواهد شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا