نفت

بیژن زنگنه در اولین اظهارنظر همه موسسات خارجی و داخلی را دروغ‌گو خواند!

روز گذشته بیژن زنگنه وزیر سابق نفت در مصاحبه‌ای عنوان کرد: گویا دروغ برای مسئولان دولت سیزدهم مالیات ندارد. این دروغ‌ها هر چقدر هم بزرگ باشند، باز هم مالیات ندارند. اکنون در مورد آمار مربوط به فروش و صادرات نفت ایران هم فقط دروغ می‌شنویم. بدون احیای برجام هم می‌توان صادارت نفت را بالا برد، اما بدون توافق با آمریکا این امر شدنی نیست.

این ادعا درحالی‌ست که مسئولان ایرانی کمترین اظهارنظرها را آن هم به صورت کلی و غیرشفاف درباره صادرات نفت ایران داشته‌ و اعداد مربوط به جهش صادرات نفت توسط موسسات معتبر خارجی اعلام شده که در آخرین گزارش تانکر ترکرز به روزانه ۱.۸۵ میلیون بشکه در روز رسیده است.

در واقع بیژن زنگنه با این اظهارنظر موسسات کپلر، ورتکسا، تانکر ترکرز، آژانس بین‌المللی انرژی، اداره اطلاعات انرژی آمریکا، اویل پرایس، بلومبرگ، رویترز، موسسه SVB، پترولجستیک و … را متهم به دروغ‌گویی کرده است. گویا همه دروغ می‌گویند و فقط زنگنه راستگوست.

مشاهده بیشتر

مدیریت

سایت خط انرژی با همکاری تعدادی از جوانان خوش فکر کار خودش رو شروع کرده تا در عرصه خب رو اطلاع رسانی دقیق و شفاف در حوزه انرژی قدمی مثبت برای تنویر افکار عمومی بردارد همراهی شما در این مسیر مایه خوشحالی و انگیزه خواهد شد

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. واقعا پر رو تشریف دارن ایشون…
  وقتی برای کرسنت
  آبان ۹۸
  عدم فروش نفت
  عدم تکمیل فاز ۱۱ پارس جنوبی
  لو دادن نحوه دور زدن تحریم ها و کلی موارد جزیی دیگه دادگاهی نمیشه میشه این و اینطور وقیحانه میاد چرت و پرت میگه😡😡😡

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا