انتخاب سردبیربین‌الملل

بازخوانی پروژه روس‌هراسی از یک مراسم دیپلماتیک/ روسیه مستعمره ایران شد!

کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه امروز در صفحه توئیتر خود نوشت: پس از دو سال وقفه به علت کرونا، امسال مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی در مسکو با حضور پرشمار مهمانان عالی‌رتبه خارجی از روسیه و دیگر کشورهای دنیا برگزار شد (تصویر ۱).

۱۷ خرداد امسال بود که جواد اوجی وزیر نفت نیز به عنوان رئیس کمیسیون مشترک ایران و روسیه در مراسم جشن ملی این کشور در سفارت روسیه در تهران حاضر شد (تصویر ۲)، حضوری که البته با هجمه رسانه‌ای جریان غربگرا همراه بود.

هر چند حضور دولتمردان و مسئولین کشورها در مراسمات و جشن‌های ملی سایر کشورها، امر مرسوم دیپلماتیک است، اما جریان غربزده در ایران تلاش کرد با انتشار گزینشی برخی تصاویر اینگونه به مخاطب القا کند که فقط مقامات ایرانی دولت سیزدهم در سفارت روسیه حاضر شده‌اند چرا که مستعمره روسیه شده‌‌ایم.

حال باید از آنها پرسید که پس حضور مقامات عالی‌رتبه و نظامیان در مراسم گرامیداشت انقلاب اسلامی در سفارت ایران در مسکو چه معنایی می‌دهد؟ ظاهرا روسیه مستعمره ایران شده است!

مشاهده بیشتر

مدیریت

سایت خط انرژی با همکاری تعدادی از جوانان خوش فکر کار خودش رو شروع کرده تا در عرصه خب رو اطلاع رسانی دقیق و شفاف در حوزه انرژی قدمی مثبت برای تنویر افکار عمومی بردارد همراهی شما در این مسیر مایه خوشحالی و انگیزه خواهد شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا